Adidas Supernova Glide Boost – wrażenia po 3200 kilometrach

Buty Adidas Supernova Glide Boost są ze mną od początku lutego. Otrzymałem je przesyłką i uwielbiłem od pierwszego treningu. Po przebyciu w nich ponad 1000 km napisałem recenzję. Już wtedy wiedziałem, że mam do czynienia z butami trwałymi. Jednak ich wytrzymałość i niezmienność parametrów w czasie przekroczyła wszelkie, najśmielsze oczekiwania!

Buty przetestowałem na każdym rodzaju treningu


Do dzisiaj przebiegłem w nich ponad 3200 kilometrów! I co? – właściwie to nic:) Bieżnik już nieco wytarty, choć nie straciłem przyczepności, a wewnątrz, przy pięcie zrobiły się małe wytarcia, wielkości pięciogroszówki. Cholewka nie nosi żadnych śladów zużycia – jedynie wyblakła nieco od prania. Podeszwa i jej właściwości amortyzujące pozostaly niezmienione.

 

Używałem je podczas każdego rodzaju treningów – rozbiegań, długich wycieczek biegowych, interwałów, szybkich biegów ciągłych i BNP. Jedyne miejsce, gdzie się nie spisywały tak dobrze to Tatry, gdzie na Drodze pod Reglami jest pełno wilgotnych kamieni i błotniste miejscami podłoże. I właściwie, nie chciałbym aby się tam spisały, gdyż zapewne odbyłoby się to kosztem utraty świetności w terenie miejskim. Na pewno będę kupował kolejną parę, tylko że – nie mam powodu – te nie mają zamiaru zacząć się rozwalać:)

 • Anonimowy

  Z punktu widzenia marketingu to nie wiem czy dobre jest wychwalanie butów z takim przebiegiem… przecież butki powinno się wymieniać co 1000 km 😉 Do pełnego obrazu brakuje tylko zdjęcia bieżnika.
  Moje pierwsze Asicsy mają 2300km przebiegu i też nie mam zamiaru się z nimi rozstawać choć czy jest tak jeszcze jakaś amortyzacja to nie wiem.
  A na marginesie to witam, od jakiegoś czasu przeglądam Twoją stronę, jestem pod ogromnym wrażeniem wyników i porannego wstawania 😉 oraz życzę kolejnych sukcesów!
  pozdrawiam Wiesiek

  • Nikt mnie nie sponsoruje, więc mogę zachwalać, co mi się naprawdę podoba:)
   Co do przebiegu – te magiczne 1000, czy 1500 km może sprawdza sie w podeszwach z pianką EVA. W Boostach naprawdę nie widzę powodu, aby go wymieniać. Ale na 100% będę to wiedział, kiedy przełożę stopę do nowiutkich Supernovych 🙂

   Dzięki za mile słowa, pozdrawiam:)

  • Dodałem zjęcia podeszwy:)

 • Anonimowy

  Rewelacja…jak na taki przebieg podeszwa wygląda super!
  W.